Šport

Obec disponuje plne vybaveným športovým - futbalovým štadiónom, vrátane tribúny pre 300 návštevníkov, multifunkčné ihrisko vhodné pre futbal, tenis a volejbal, 3 detské ihriská pre rôzne vekové kategórie pre najmenších až po školopovinnú mládež. 

V obci sa nachádzajú aj tenisové kurty, ktoré sú v zime prekryté a vykurované. Miestne športové ihrisko s bežeckou dráhou sa nachádza aj v areáli základnej školy. Po pravej strane obecného domu sa pri jednom z detských ihrísk obce nachádza aj oddychová zóna s odpočívadlom. 

Infraštruktúra pre športové a oddychové aktivity v obci je vybudovaná na vysokej úrovni. Jej využitie miestnym obyvateľstvom taktiež nezaostáva. V obci funguje Malodvornícky futbalový klub, klub silákov. 

Ak si však náhodou neprídete na svoje u nás, ponúkame Vám možnosti oddychu, zábavy a športu v našom regióne:

  • Celoročne otvorené termálne kúpaliská v Dunajskej Strede a vo Veľkom Mederi
  • Letné kúpalisko v Topoľníkoch
  • Možnosti člnkovania sa na Malom Dunaji a na Klátovskom ramene
  • Návšteva kultúrnych a historických pamiatok regiónu: vodný mlyn v Dunajskom Klátove, Žitnoostrovské múzeum či Slovenská národná galéria v Dunajskej Strede a iné
  • Možnosti cyklo- a agroturistiky v regióne

Celoročne sa v regióne koná aj množstvo zaujímavých kultúrnych a športových podujatí či už vo forme obecných dní, festivalov ľudovej hudby, či takých športových podujatí akými sú Parkúrové preteky alebo Ľadové medvede.